Znakowanie


Znakowanie  

Firma Kulik oferuje wiele możliwości znakowania parasoli reklamowych. Nasza drukarnia stosuje szerokie spektrum technologiczne i wykonuje setki tysięcy realizacji rocznie, dlatego też zapewniamy, że nasze metody są trwałe i sprawdzone, a sam proces znakowania trwa możliwie najkrócej.

Parasole z nadrukiem logo lub innych dowolnych form to nasza specjalność! Dajemy Państwu możliwość personalizacji parasoli na niemal każdym elemencie ich konstrukcji, tj.: czaszy, uchwycie, szpicu czy lasce. Wykonujemy nadruki na niemal każdym materiale w tym: plastiku, drewnie, poliestrze, pongee, PCV, POE, gumie, piance EVA, metalu…

Poniżej znajdą Państwo opis dostępnych metod znakowania, aczkolwiek prosimy pamiętać, że nasi specjaliści od nadruków chętnie pomogą Państwu dobrać idealną metodę znakowania parasoli reklamowych. Gwarantujemy wysoką jakość zrealizowanych przez nas zleceń oraz terminowość.


Tampodruk
Sposób znakowania niewielkich, nieregularnych, metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Polega na nałożeniu farby drukarskiej na powierzchnię za pomocą stempla (tamponu). Idealna metoda umieszczania nadruków na uchwytach parasoli. Dodatkową zaletą tampodruku jest krótki czas realizacji.

SITODRUK
Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.

GRAWER LASEROWY
Sterowana komputerowo wiązka laserowa precyzyjnie wygraweruje nawet bardzo szczegółowe obrazy, zapewniając niezwykłą dokładność i powtarzalność w odzwierciedleniu projektu. Zaletą metody jest trwałość i łatwość personalizacji. Grawer laserowy może być wykonany na wielu materiałach. Najlepszym miejscem na umieszczenie graweru w przypadku parasola, jest metalowy lub drewniany uchwyt.

DOMING - TRÓJWYMIAROWA NAKLEJKA ŻYWICZNA
Wydrukowana naklejka zalewana jest żywicą syntetyczną, dającą efekt trójwymiarowego obrazu. Warstwa żywicy chroni logo, dzięki czemu zachowuje ono barwy i jest odporne na uszkodzenia. Technologia ta znakomicie sprawdza się na uchwytach parasoli.

DRUK TRANSFEROWY
Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy
Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny
Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy
Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer
Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.

KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed