O nas


Firma Kulik  

Firma Kulik zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją wysokiej jakości parasoli od 1957 roku. Od kilku dekad sukcesywnie dbamy o to, aby każdy z naszych parasoli był wyjątkowy, trwały i nowoczesny. Niczym artyści odkrywamy piękno detali naszych produktów i podobnie jak inżynierowie wkraczamy w świat nowych technologii, które stosowane są również w projektowaniu konstrukcji parasoli.

Naszą imponującą, różnorodną ofertę oraz rzetelność doceniło już wielu Klientów. Parasole, jako modne i praktyczne dodatki do ubrań, to nasza pasja, którą z roku na rok pieczołowicie pielęgnujemy. Pragniemy dzielić się nią z Państwem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z wielobarwnością i różnorodnością form naszych parasoli. Gwarantujemy, że każdy z nich jest dopracowany w szczególe, oryginalny i zachwycający.

W naszej ofercie znajdą Państwo: parasole damskie w bogatej gamie kolorystycznej, eleganckie parasole męskie, lekkie parasole manualne, łatwe w obsłudze parasole automatyczne, lekkie parasole mini do torebek, aktówek i bagaży podręcznych, łatwe w obsłudze parasole składane, gustowne parasole długie; szykowne marki Kulik, solidne Doppler, atrakcyjne cenowo Derby, wyjątkowe Knirps, perfekcyjne Bugatti, modne S.Oliver, klasyczne Guidetti, wielobarwne Implivy, wielokolorowe Blue Drops, zaawansowane technologiczne marki Blunt, ekskluzywne Doppler Manufaktur; parasole ślubne na ten wyjątkowy dzień, nowoczesne parasole transparentne, parasole ogrodowe i balkonowe, praktyczne parasole wędkarskie, wygodne parasole z szelką na ramię, wytrzymałe parasole trekkingowe, kolorowe parasole dla dzieci mniejszych i większych oraz wiele, wiele innych na każdą okazję i wpisujące się w każdy gust.

Serdecznie zapraszamy do współpracy: sklepy, hurtownie, sieci oraz agencje reklamowe. Szczególnie zachęcamy agencje reklamowe do korzystania z naszego doświadczenia w doborze odpowiednich parasoli reklamowych. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na sprawną obsługę, w której zakres wchodzi również ekspresowe dostarczenie parasoli, pomoc w ich ekspozycji oraz organizacja szkoleń, podczas których przekazujemy istotne informacje na temat użytkowania i budowy wybranych modeli.  

Wspólnie kreujmy dobrą pogodę w biznesie, proponując idealne rozwiązania na niepogodę!

Zapraszamy do współpracyKULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed