Reklamowe -> Składane-automatyczne

Parasole Kulik>Reklamowe > Składane-automatyczne > Knirps Medium Duomatic Check T.200
 
Knirps Medium Duomatic Check T.200  (DOP953200)
Opis
Składany parasol renomowanej firmy Knirps. Parasol w pełni automatyczny. Tkanina wykonana z wysokiej jakości poliestru pongee. Uchwyt prosty z czerwonym przyciskiem oraz logo marki Knirps. Wytrzymała i solidna konstrukcja z włókna węglowego oraz stali. Laska wykonana ze wzmocnionej stali. Parasol posiada pokrowiec z suwakiem z logo Knirps.
Metody znakowania: SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
Tampodruk

Sposób znakowania niewielkich, nieregularnych, metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Polega na nałożeniu farby drukarskiej na powierzchnię za pomocą stempla (tamponu). Idealna metoda umieszczania nadruków na uchwytach parasoli. Dodatkową zaletą tampodruku jest krótki czas realizacji.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
Dostępne kolory:
Średnica: 98 cm

Długość po złożeniu: 28 cm

Waga: 320 gr

Rodzaj konstrukcji: stelaż: włókno węglowe, stal; 8 klinów
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed