Reklamowe -> Długie-automatyczne

Parasole Kulik>Reklamowe > Długie-automatyczne > Parasol regular AC
 
Parasol regular AC  (KULG1149)
Opis
Długi parasol otwierany automatycznie Atrakcyjny cenowo parasol automatyczny. Stelaż o właściwościach wiatroodpornych wykonany z metalu i elementów z włókna szklanego. Wiatroodporne funkcje zapewniają większą elastyczność i stabilności w warunkach wietrznych. 10 mm stalowy kij. Podwyższona ochrona przed korozją dzięki galwanizowaniu kija parasola na kolor czarny. Prosta, matowa, czarna rączka z tworzywa sztucznego. Możliwość wklejenia domingu o średnicy 20 mm.
Cechy produktu: otwierany automatycznie
Metody znakowania: SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
DOMING - TRÓJWYMIAROWA NAKLEJKA ŻYWICZNA

Wydrukowana naklejka zalewana jest żywicą syntetyczną, dającą efekt trójwymiarowego obrazu. Warstwa żywicy chroni logo, dzięki czemu zachowuje ono barwy i jest odporne na uszkodzenia. Technologia ta znakomicie sprawdza się na uchwytach parasoli.
Tampodruk

Sposób znakowania niewielkich, nieregularnych, metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Polega na nałożeniu farby drukarskiej na powierzchnię za pomocą stempla (tamponu). Idealna metoda umieszczania nadruków na uchwytach parasoli. Dodatkową zaletą tampodruku jest krótki czas realizacji.
Dostępne kolory:
Średnica: 105 cm

Długość po złożeniu: 82 cm

Waga: 426 gr

Rodzaj konstrukcji: 8 brytów
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed